Σήμερα στην «Καθημερινή» η πρόσκληση του Junior Achievement Greece για τις δύο εμβληματικές Μαθητικές Εμπορικές Εκθέσεις σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη του προγράμματος Εικονική Επιχείρηση 2023!

Σκανάροντας το QR Code οι αναγνώστες μπορούν να ψηφίσουν τις αγαπημένες τους μαθητικές «start up» για το Public Choice Award!

Ευχαριστούμε θερμά την Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ - Επίσημη σελίδα για την χορηγία επικοινωνίας! Καλή επιτυχία σε όλες τις καταπληκτικές μαθητικές ομάδες που έχουν δημουργήσει πολύ έξυπνα προϊόντα και υπηρεσίες! Σας περιμένουμε στις Εμπορικές Εκθέσεις Αθήνας και Θεσσαλονίκης στο The Mall Athens και το Meditteranean Cosmos!

Καλή επιτυχία σε όλους! We are JA!

5ο Γυμνάσιο Παλ. Φαλήρου :  revets