Eπιλογή Πρακτορείου για Κωνσταντινούπολη (Istanbul)

Πενταήμερη Εκπαιδευτική Εκδρομή

στην Κωνσταντινούπολη (Μεγάλη του Γένους Σχολή).

Ανακοινώνουμε τα αποτελέσματα του μειοδοτικού διαγωνιμού που διενεργήθηκε σύμφωνα με την ισχύουσα νομοθεσία: υπ. αρ. 20883/ΓΔ4/12-02-2020 Υ.Α., ΦΕΚ 456/τ Β΄/13-02-2020) όπως ισχύει, για την ανάδειξη μειοδότη για την σχεδιαζόμενη πραγματοποίηση πενταήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής στην Κωνσταντινούπολη.

Η επιτροπή συνήλθε στο γραφείο του Διευθυντή του σχολείου και αποτελείται από :

1. Καπετανάκη Γεώργιο Διευθυντή – εκπαιδευτικό Θεολόγο (ΠΕ01)
  2. Ταγαράκη Ιωσήφ, Υποδιευθυντή – εκπαιδευτικό Φυσ. Αγωγής (ΠΕ11)
  3. Καθοπούλη Μαρία, εκπαιδευτικό Μουσικής (ΠΕ 79.01)
  4. Ζάννου Βασιλική, πρόεδρο συλλόγου γονέων και κηδεμόνων
  5. Νακκά Φίλιππο, εκπρόσωπο μαθητικής κοινότητας, μαθητή Γ3 (χωρίς δικαίωμα ψήφου).

Συνοπτικά, οι τρεις κλειστές προσφορές που έλαβε το σχολείο είχαν τα εξής στοιχεία:

1. Ταξιδιωτικό γραφείο “KOTSIS”: Σύνολο προσφοράς κατ’ άτομο: 598€

Διαμονή και αεροπορικά: 520€ με πρωινό και επιπλέον χρεώσεις: 56€ για ημιδιατροφή (14€ για κάθε γεύμα) και επιπλέον 20€ για μετακινήσεις με πούλμαν και 2€ τέλη διαμονής.

1. Ταξιδιωτικό γραφείο “MEMORIES”: Σύνολο προσφοράς κατ’ άτομο: 612€

Διαμονή, αεροπορικά και μετακινήσεις: 550€ με πρωινό και επιπλέον χρεώσεις: 60€ για ημιδιατροφή (15€ για κάθε γεύμα) και επιπλέον 2€ τέλη διαμονής.

1. Ταξιδιωτικό γραφείο VLASSOPOULOS”: Σύνολο προσφοράς κατ’ άτομο: 550€

Διαμονή, αεροπορικά, μετακινήσεις και ημιδιατροφή: 550€ (περιλαμβάνεται πρωινό και γεύμα) και επιπλέον 2€ τέλη διαμονής. Δώρο μια κρουαζιέρα στο Βόσπορο

Η επιτροπή επέλεξε την Τρίτη προσφορά και αναθέτει στο ταξιδιωτικό γραφείο VLASSOPOULOS TRAVEL” την πραγματοποίηση της εκπαιδευτικής επίσκεψης με κόστος κατ’ άτομο: 552€.

Καπετανάκης Γεώργιος

Οι συνοδοί εκπαιδευτικοί