ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ 27-30/04/2020

Χριστός Ανέστη!

Χρόνια Πολλά ευχόμαστε σε μαθητές και μαθήτριες, γονείς και κηδεμόνες, στη Διεύθυνση, στους  Εκπαιδευτικούς και στο υπόλοιπο προσωπικό του σχολείου μας.
Συνεχίζοντας το μοτίβο  λειτουργίας που εφαρμόζεται στην εκπαίδευση λόγω του ΚΟΡΩΝΟΙΟΥ, υπενθυμίζουμε τη λειτουργία ασύγχρονης μάθησης στο e-class και e-me και ανακοινώνουμε το πρόγραμμα μαθημάτων Σύγχρονης Τηλεκπαίδευσης για την εβδομάδα από: Δευτέρα 27 Απριλίου - Πέμπτη 30 Απριλίου.
Στο μέιλ όλων των μαθητών (στο επίσημο μέιλ των μαθητών στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο) και στα μέιλ που έχουν δηλώσει οι γονείς/κηδεμόνες του σχολείου μας, έχει αποσταλεί αρχείο με το πρόγραμμα και τους συνδέσμους (link) των διδασκόντων εκπαιδευτικών, για τη σύνδεση των μαθητών κατά την ημέρα και την ώρα του μαθήματος, σύμφωνα προς το πρόγραμμα.
Ευχόμαστε Καλή Πρόοδο στους μαθητές.