ΕΛΕΓΧΟΙ ΠΡΟΟΔΟΥ Α΄ΤΕΤΡΑΜΗΝΟΥ 2022-2023

Αύριο Παρασκευή 10.02.2023 και ώρα 12:00 -14:00

θα δοθούν οι έλεγχοι προόδου για όλες/ους τους μαθητές / τριές μας. Τα μαθήματα θα συμπτυχθούν σύμφωνα με το πρόγραμμα που μπορείτε να δείτε ΕΔΩ.

Οι γονείς και κηδεμόνες θα παραλαμβάνουν τους ελέγχους στην αίθουσα διδασκαλίας του κάθε τμήματος.

Σας ενημερώνουμε ότι η Γ΄τάξη βρίσκεται στον Α΄ όροφο του Κτιρίου 1 (παράλληλο της Φαέθωνος) και η

Β΄τάξη στον δεύτερο όροφο του Κ1.

Η Α΄τάξη βρίσκεται και στους δυο ορόφους του Κτιρίου 2 (παράλληλο της Ζεφύρου).

Η είσοδος θα πραγματοποιείται από την οδό Ζεφύρου και στο φουαγιέ θα βρίσκονται οδηγίες για το που θα βρίσκονται οι εκπαιδευτικοί ώστε να ενημερώνεστε.

Στο ισόγειο και στο χώρο της βιβλιοθήκης θα βρίσκονται ΟΛΟΙ οι εκπαιδευτικοί Ειδικής Αγωγής (τόσο του Τμήματος Ένταξης όσο και της Παράλληλης Στήριξης) όπου θα μπορείτε να τους συναντήσετε για κάθε επί μέρους θέμα.

Με ποιο τρόπο θα σταλούν στους μαθητές οι ελέγχοι προόδου