ΕΚΔΟΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ VOUCHER

Λάβαμε και κοινοποιούμε την ακόλουθη επιστολή που αφορά στις αναβληθείσες λόγω covid 19 εκπαιδευτικές επισκέψεις του σχολείου μας:

Vlassopoulos Travel

Καλημέρα σας,

Σε συνέχεια της προηγούμενης μας επικοινωνίας, αναφορικά με τις ακυρωμένες εκδρομές του σχολείου σας και την έκδοση ατομικών voucher, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι:

Τα ατομικά voucherπου έχουν εκδοθεί από το γραφείο μας στο όνομα του κάθε δικαιούχου, μπορούν να χρησιμοποιηθούν για όλες τις υπηρεσίες του γραφείου μας, ακόμα και για ακτοπλοϊκά ή αεροπορικά εισιτήρια.

Για ακόμα μεγαλύτερη διευκόλυνση, σας γνωστοποιούμε ότι το voucherμπορεί να είναι μεταβιβάσιμο σε οποιοδήποτε άλλο πρόσωπο.

Ενδεικτικά σας προτείνουμε να επισκεφθείτε τον ανανεωμένο ιστότοπο μας www.vlassopoulostravel.gr, όπου καθημερινά ενημερώνεται και μπορείτε να βρείτε πολλές ταξιδιωτικές προτάσεις καθώς και νεανικά πακέτα σε ιδιαίτερα ανταγωνιστικές τιμές.

Toγραφείο μας σας ευχαριστεί εκ των προτέρων για την στήριξη σας και θα χαρεί να σας εξυπηρετήσει σε οτιδήποτε χρειαστείτε.

Σας ευχόμαστε από καρδιάς Υγεία & Δύναμη και σύντομα να επανέλθουμε στην κανονικότητα.

Παραμένουμε στην διάθεση σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση χρειαστείτε.

Με εκτίμηση,

Για το Vlassopoulos Travel