«Χρωματίστε με νότες τη ζωή σας…»

Δείτε τις φωτογραφίες της εκδήλωσης ΕΔΩ

Πραγματοποιήθηκε τη Τετάρτη 24.05.2023 στις 19:00 η μουσική εκδήλωση του σχολείου μας. Η ευθύνη και παραγωγή όλης της εκδήλωσης ήταν της Καθηγήτριας Μουσικής κ. Καθοπούλη Μ. και οι μαθητές/τριες κατέδειξαν τις δυνατότητές τους σε διάφορα όργανα. Την εκδήλωση παρακολούθησε εκ μέρους του Δήμου Παλ. Φαλήρου ο Πρόεδρος της ΕΣΕΔΕ Παλ. Φαλήρου κ. Παπακωστόπουλος Χ. που απεύθυνε και χαιρετηστήριο λόγο για όλη την προσπάθεια διάχυσης των καλών πρακτικών του σχολείου μας στην τοπική κοινωνία.

Ακολούθησε δεξίωση των καλεσμένων με την ευγενική χορηγία των Γονέων και Κηδεμόνων.